Tuesday, February 26, 2013

Project Life the beginning

New week has begun. I'm older now, yesterday I had my b-day. That was my last twentieth. I made a little present for myself, i decided to start Project Life. I got some page protectors and free printable journaling cards which i printed by foto lab. And started my Project Life story. It's great fun and i encourage You to read my tips how to do this <<<<< here>>>>>>.

Nowy tydzień się rozpoczął. Jestem starsza, wczoraj miałam urodziny. Były to moje ostatnie dwudzieste. Zrobiłam sobie mały prezent urodzinowy i rozpoczęłam przygodę z Project Life. Zakupiłam sobie koszulki do PL, wydrukowałam darmowe karty do journalingu. I tak zaczęłam Project Life. To naprawdę fantastyczna sprawa i zachęcam was do przeczytania moich wskazówek i porad jak zacząć <<<< tutaj>>>>

As you can see my pages are full of colors and ILS papers, i also used some journaling  Misstiina PL cards 
and Smitha Katti freebies. I had lots of fun making my Project Life pages.

Jak widzicie moje strony są bardzo kolorowe i znajdziecie tam dużo ILSowych papierów , użyłam rózwnież kart  do journalingu ( do samodzilenego wydrukowania) Misstiina PL cards  i Smitha Katti freebies. Miałam dużo rajdy robiąc te strony.


Ostatnio została mi zwrócona uwaga dotycząca języka jakiego używam pisząc moje posty ( angielski) i chciałam ogromnie przeprosić wszystkich odwiedzających , którzy czuli sie pominięci ze względu na fakt iz bloga prowadzilam wyłącznie w języku angielskim, mam nadzieję ze to nie zniechęciło Was do odwiedzania mnie. W końcu "Polacy nie gęsi....".

xoxo  ( myśle ze tego nie musze tlumaczyć )
Ola

7 comments:

noomiy said...

Robiłam w zeszłym roku taki "prowizowryczny", z koszulkami jak do segregatora i wkładkami zrobionymi ze zwykłych papierów, polecam!
Postanowiłam w przyszłym roku zrobić taki projekt, ale z koszulkami oryginalnymi i tagami :)

olennka said...

Noomiy to do roboty !!!!! czemu dopiero w przyszłym roku, teraz rób, przecież nie musi byc od poczatku roku - ty jestes szefem !!!!
powodzenia :***

uśmiechy said...

cudnie Ci to wyszło! strony aż krzyczą pozytywną energią. widać, że sprawiło Ci to dużo frajdy.
Kochana, gdzie kupiłaś te koszulki? ja to jestem porażką jeśli chodzi o szukanie takich rzeczy.. (:

olennka said...

Dziekuje bardzo !!!!!!
a koszulki sa do kupienia w scrapki.pl - tam widzialam ze sa juz dostepne :)

antilight said...

Cudnie :**

Nebri said...

jesteś moim mistrzem :*

Belladonna said...

Aż kipią pozytywną energią, ekstra!