Saturday, March 23, 2013

Project Life week 4

I made few pages of my PL album, but i'm gonna show them week by week, so please be patient, i'll show them, oh yes i will :)
Here's my week 4 , hope you're gonna like it - made with new SODAlicious papers and free printables from PersnicketyPrints and MissTina.

Zrobiłam kilka stron do mojego albumu PL, ale bede wam dawkować tydzień po tygodniu. Więc proszę o cierpliwość, pokaże je w swoim czasie, na bank :). 
Oto mój tydzień 4-ty, mam nadzieje że przypadnie wam do gustu - użyłam nowych papierów SODAlicioius oraz darmowych plików do samodzielnego wydrukowania od PersnicketyPrints and MissTina.


I want to tell You that i can't wait for spring. I know it's already astronomical and calendar spring, but where i live there is still winter outside. here's photo from this morning - lot of snow, belive me, it looks like spring, won't come soon :(
I chcę wam powiedziec ze nie moge doczekać sie wiosny. Wiem ze jest juz astronomiczna i kalendarzowa wiosna , ale tam gdzie mieszkam jest nadal zima. Wrzucam zdjecie z dzisisejszego poranka - ogrom śniegu, wierzcie mi wyglada na to że wiosna tak szybko nie przyjdzie :(xoxo
Ola

6 comments:

uśmiechy said...

kocham Twoje strony PL!! (:

antilight said...

Swoimi cudnymi stronami PL sprawiasz, że mam coraz większą ochotę na spróbowanie tego projektu :) Śliczne kolorki!

Spis blogów HANDMADE said...

Zapraszam Cię do mojego spisu blogów Handmade :)
www.spis-blogow-handmade.blogspot.com

MonaGee said...

Super ci to wychodzi.! I gratuluje systematycznosci! Ja zaczelam handbooka, zobaczymy jak mi pojdzie.

Ewa said...

Masz niesamowity styl, jestem fanką Twoich stron PL. Ja też się tym bawię,choć jestem bardziej zachowawcza, no i piekielnie trudno selekcjonuje mi się zdjęcia:) Chce tam włożyc WSZYSTKO, zapisać wszystko itp;) Poproszę o dalsze inspiracje:)

olennka said...

dziekuje Wam bardzo za miłe słowa - dodajecie mi otuchy, naprawde :****

ciesze sie że Wam podoba się mój PL i mam nadzięję że kogos zainspiruje do własnego ProjectLife'u, konieczie dajcie znać co i jak gdzie - czekam z iecierpliwością :)