Saturday, June 22, 2013

LONDON trip - minialbum

Hey guys !!!!
Did you miss me ??? a little bit ???? I came back home few days ago from London. I just wanted to celebrate  with my husband our third anniversary. I have to say it was great idea to visit London. I encourage to do that, there are so many places to visit. Also the people are so nice and they are always in rush - that's the big city :) At the London streets you can find all diversity of people. We were staying in Redhill at south from London  - so  we were using train and underground to move from one place to another. I thought that I will have problems with the amount of all underground lines, but it is explained in simple and clear way that we didn't have any problems. After few days we were feeling like Londoners :)
Now I'm trying to catch up with all my responsibilites. I've got hot time at my work also , so please be patient and don't be mad at me.  I've already made some new PL pages and LOs but I don't have time to take a shot and show You . I have also plenty of my works which were not even published yet, so in few days I will catch up with all, I hope :)


Hejka !!!! 
Tęskniliście ???? troszeczkę ??? Wróciłam kilka dni temu z Londynu. Zrobiliśmy sobie z mężem wycieczkę z okazji trzeciej rocznicy ślubu. Muszę Wam powiedzieć że to był świetny pomysł. Zachęcam do odwiedzenia Londynu - jest tam tyle ciekawych miejsc, mnóstwo do zobaczenia. również ludzie są tam bardzo mili i wszyscy strasznie się spieszą - jak to w duzym mieście. Londyńskie ulice zachwyciły mnie, panuje tam niesamowita różnorodność wśród ludzi.  zatrzymaliśmy się w miasteczku redhill na południe od Londynu, więc musieliśmy podróżować kolejka i metrem. Bałam się że bede miała problem w odnalezieniu się w ogromnej ilości linii metra jakie sa w Londynie, ale wszystko jest tak prosto i przejrzyście wyjaśnione, że nie mieliśmy żadnych problemów z przemieszczaniem się. Po kilku dniach czulismy się jak prawdziwi Londyńczycy w tej materii :)
Od powrotu staram sie nadrobic wszelkie zaległości.Mam gorący czas w pracy teraz więc tym bardziej jest to trudne. Proszę więc o cierpliwość i nie złoście się na mnie. Mam dużo nastepnych stron mojego PL oraz kilka LOsów, ale nie mam czasu zrobić im zdjęć i opublikować. czeka na Was również wiele prac które nie były jeszcze publikowane, więc mam nadzieje że za kilka dni z wszystkim nadgonię :)


Here are some shots from London gathered in SODAlbum.
I used SODAlicious supplies  - click here to find out which -   and awesome ORMOLU stuff !!!!!

I've got lots of shots from London so I think I will fill this album with other photos too. I had really great time during this short journey , for sure I will go visit LONDON one more time


Mam jeszcze mnóstwo wywołaych juz zdjęć z Londynu i tak sobie myślę że bede wypełniać jeszcze ten album nastepnymi fotkami.  Bardzo dobrze się bawiłam na tych moic krótkich wakacjach i z pewnością  odwiedzę jeszcze LONDYN.

Have a nice day
xoxo
Ola

4 comments:

sajciastyczna said...

jejkujej! jest po prostu oszałamiający! kocham te kolory <3

Po prostu Asia said...

bossski! :D

Mira said...

Piękny! Babulinku piękny!

antilight said...

Jest genialny! Od deski do deski!