Monday, March 3, 2014

SUMMER !!!! i want summer !!!!

Hi guys!!!!

Do you miss summer ???? I do !!! I want summer so much ! I miss hot and long days, nice weather and  vacation. Summer is my favorite season of the year. Also I like spring and I can feel that it's coming :) And after spring is summer , yupi !!!! I have many photos of me, my family taken during the summertime , so I decided to use them to make me smile. Check out my latest Layout made for SODAlicious according to SODAsketch. I know that time for this sketch has just ended, but stay tuned because new month came, so there will be new sketch soon.

.............

Hejka !!!!!
Tęsknicie za latem ??? Ja bardzo !!!! Brakuje mi ciepłych, długich dni, pięknej pogody i wakacji. Lato to moja ulubiona pora roku. Lubię również wiosnę i już czuć że nadchodzi :). A po wiośnie jest lato, jupi !!!!!!
Mam mnóstwo zdjęć zrobionych letnią porą, więc postanowiłam je użyć żeby się trochę rozweselić. Oto mój LO zrobiony dla SODAlicoius zgodnie z ostatnią SODAmapką. Wiem, już jest za późno by zgłaszać swoje pracę ale bądźcie w gotowości, bo nowy miesiąc nadszedł więc nowa mapka już wkrótce.


Also I want to show you my Artjournal prompt. The topic is "awakening" !!! Since last Saturday there is new SODAlicious ArtJournal challenge called RULES !!!! Have fun and remeber to link your works at SODAlicious blog.

..............
Chcę Wam również pokazać mój ostatni wpis ArtJournalowy "przebudzenie " !!! Od ostatniej soboty jest już nowy SODOwy ArtJournal challenge -temat ZASADY !!!!!! Miłej zabwy z tym temate i pamiętajcie żeby podlinkować swoje prace na SODOwym blogu.have a nice Monday !!!!

xoxo
Ola

1 comment:

antilight said...

ahh sam pozytyw :))