Sunday, March 28, 2010

Magdowo.pl - ciekawe skąd ta nazwa ??? hmmm......

"Wczoraj wieczorem zasiadłam przy moim profesjonalnym stole w mojej pracowni aby poscrapbookingowac. Obejrzawszy wszystkie papiery jakie posiadam, szczególnie te ulubione IYLS ( a właśnie czy beda jakieś nowe papiery iyls ????), stwierdziłam że zrobie scrapek o mojej ulubionej pasji czyli scrapbookingu ( zaraz po alkoholu). Hmmm..... Ciekawe jaki LO wyjdzie. No własnie ciekawe, na pewno bedzie inspirujący"

To jest notatka ( ta pochyłym drukiem) dedykowana najzajebiaszczej lasce jaką miałam mozliwość poznać - Nulce. Jest to notatka bardzo osobista tzn. tylko Nula bedzie wiedziała o co cho, wiec przepraszam innych czytelników za taka malutką dyskryminacyjkę.
Aha i upewniam wszystkich że wzmianka o alkoholu nie jest prawdą, nie jestem AA ani NA ( nieanonimowym alkoholikiem ). Bardzo prosze o nie wpisywanie w komentarzach że po takim wyznaniu powinnam udac sie do Poradni terapii uzależnień czy na spotkanie AA (uhahaha).

A na dokładkę moja ulubiona piosenka Florencki ( jak sie okazało Nuli też )
A teraz na poważnie.

Wczorajsze spotkanie scrapbookingowe było ......... zajefajne, zajebiaszcze i fanfuntastyczne i ogólnie zaje do kwadratu. Mogłabym o nim napisać dużo ale musiałabym dodać pewne niecenzuralne słowa aby oddać atmosfere tam panujaca. Te lasencje, które były wiedzą a te które nie były niech żałują. W ciagu jednego dnia spotkałam przesympatyczne kobitki, a szczególnie dwie bedą w moim serduchu i życiu miały miejsce na hundred procent.
Nie moge się doczekać nastepnego spotkania w tak niesamowitym towarzystwie.
Nula i Magda zorganizowałyście superanckie spotkanko, bardzo wam dziekuję. Jesteście bardzo pozytywnie zakrecone ( odpowiedniejsze byloby slowo na p, ale ponoc jest niecenzuralne uuups) . Uwielbiam was :P

13 comments:

Anna-Maria said...

hahahahhaha :) pamiętam ten stan odurzenia po pierwszym spotkaniu z Nulą :) Jakby człowiek był na haju - zdradzę Ci że się przy każdej okazji powtarza ;]

Dorota said...

czekaj czekaj, czy do tej pory najzajebistsza osoba, którą poznałaś nie byłam ja? Nula, I will Kill You!(i to juz wkrótce, bo 17-tego :P) A spotkanie było boskie po stokroć!

Nulka said...

ahaahahahaha lejeeeeeeeee
o matulu popłakałam się ze śmiechu ahahahaha
Dor spoko loko napisz podanie i siem zastanowie czy mnie możesz zabić ;p
a ja wpadam tylko zostawić komcia ahahahaha

jak to było? yyyyy tak? ----> :)

i pamiętajcie baby, że to ja MAM ZDJĘCIA ahahahahaha

olennka said...

Anno-Mario bardzo dziekuję za pozdrowienia, szkoda że Cię nie bylo bo karpatka była wyborna i wogóle było super. A co do Nuli to jestem przekonana że jej towarzystwo jest lekiem na całe zło, i teraz jeszcze bardziej w to wierzę po Twoich zapewnieniach. Szkoda że Cię tam nie było:(

Dora ty jest najwspanialsza osoba jaką znam i to Ciebie kocham a Nulka jest najzajebiaszczą a to róznica jest.

Nula, musimy powtórzyc ten dzień bo nie moge uwierzyć że taki sie zdarzył, jak sobie o nim pomyślę to mam wrażenie jakby to był jakiś serial komediowy albo ktoś mnie wkręcał :)
No wiec żeby podsumować mą wypowiedź to zadam proste pytanie:

czy beda jakieś nowe papiery iyls ????? Buhahahah

Dorota said...

do administracji sklepu: a ja chciałam zapytać, czy będzie nowy kit bo w tym miesiącu nie było...

Humorzasta said...

komentarz :)

Humorzasta said...

Boże jaki tam masz ładny baner taki jakis lekki różyk z idalnie dobranym odcieniem szarości.A bo to magdowo. pl jest! No tak zapomniałam że oni mają rewelacyjny gust.

Humorzasta said...

Czy zdjęcie w awatarze Dory to jej chata?Bo jak tak to...koniec z nami.

Humorzasta said...

4 komentarz

Humorzasta said...

Widze , że nic nie kumacie.Nazwa magdowo.pl pochodzi oczywiście od mojego ulubionego serialu Moda na sukces.Boszzzzz

olennka said...

o fak mi !!!!! Magda ja też kocham ten serial a który to już odcinek? - bilion trzynasty??? a Ridż nadal jest z Brooke, czy Tejlor już wróciła z zaświatów ??????

Bo-Art said...

Olennka :) Karpatka była super :)
A spotkanie sobotnie rewelacyjne :) dzięki wszystkim dziewczynom :)

Dorota said...

Ło matko jakie Krejzolki, Jakby to było moje mieszkanie to bym z niego nie wychodziła, tylko siedziała na mej pięknej kanapie i podziwiała jakie jest ładne :P Ale takie właśnie mi się marzy...