Thursday, April 18, 2013

Project Life week 6

Here I am with my next ProjectLife page. I used as usual lots of freebies from MISSTina and  CMc Daniells PersnicketyPrints an some SODAliciuous stuff.  If you want to find some printables i encourage you to follow my pinterest - there is lots of freebies at my board called "Print It" and "Project Life".

Oto jestem z nastepną stroną mojego ProjectLife. Jak zwykle użyłam darmowych printablów  od MISSTinaCMc Daniells i PersnicketyPrints oraz SODAliciuousowe bajery. Jeśli macie ochote poszukać takich printablów zachęcam do śledzenia mojego Pinteresta - jest tam ogrom takich freebików w tablicach "Print it" oraz "ProjectLife".

xoxo
Ola

3 comments:

antilight said...

bombowe strony :) Robisz mi smaka na PL, tylko ja mam chyba za nudne życie na to ;P

Ewa said...

Super wykorzystujesz freebies:)Często tu zaglądam. Jeśli miałabyś ochotę podziałać z produktami PL Becky Higgins zapraszam do wzięcia udziału w candy z Project Life na moim blogu! Doi wygrania bon na zakupy w sklepie internetowym Project Life:)

Sylwia Naruniec said...

Super! Ja prowadzę digital Project Life w formie bloga, później zamierzam, jak zbiorę karty z jednego roku, wydrukować to wszystko w formie książki i tak co roku. Stworzy się piękna kolekcja wspomnień naszej rodziny. Zapraszam, może kogoś zainspiruje :)
http://naruniec.wordpress.com