Thursday, September 12, 2013

CraFtshow 2013 - warsztaty ProjectLife

only for polish readers :**

Hejka !!!!!!

Czy wybieracie sie na CRAFTShow 2013 do Krakowa ????? Ja jade i mam nadzieje spotkac sie z wieloma fajnymi babkami oraz bede miala ogromna przyjemnośc poprowadzenia warsztatow z Project Life. Jesli interesuje Was ten temat ► ZAPRASZAM serdecznie, bedzie booosko !!!!

▼▼▼

Project Life ??????  Chyba każdy wie co to jest, ale nie każdy wie z czym się to je.  Będę miała możliwość podzielenia się swoją wiedza i doświadczeniami na tegorocznym CRAFTSHOW 2013. Zapraszam na ProjectLife'owe warsztaty :)

Dla kogo te warsztaty ?????? 

Dla entuzjastów i sceptyków. Dla tych, którzy już tworzą swoje PL strony a chcą się dowiedzieć jak zrobić coś z niczego i sprawić by Twój PL był naprawdę wyjątkowy.  
Zachęcam: 
- tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z PL a nie wiedzą jak zacząć
- tych, którzy obchodzą PL szerokim łukiem zachęcam jeszcze bardziej do przyjścia i przekonania się, że PL to niesamowita zabawa – tworzenie LO i minialbumu w jednym. 

Jednym słowem PL jest dla wszystkich  którzy chcą zamienić swoje codzienne chwile w wyjątkowe wspomnienia.


 Co bedziemy robić na warsztatach ?????

Podzielę sie z wami swoją wiedzą na temat PL oraz doświadczeniami i technikami, których używam przy tworzeniu swoich stron. Pokażę jak zacząć, jak planować swój PL, jakie zdjęcia najlepiej nadają się do PL. Pokaże Wam kilka trików i wskazówek aby nadać swoim stronom własny styl. Pokaże wam, że nie trzeba mieć góry specjalnych materiałów ProjectLifowych – można zrobić je samemu z wykorzystaniem tego co masz pod ręką. Pobawimy się trochę cienkopisem oraz ecolinami i stworzymy naprawdę fajne strony PL. Na warsztatach każdy z uczestników stworzy swoja stronę ProjectLife.

 Co będzie Ci potrzebne na moich warsztatach ?????

1. Zdjęcia !!!!!!
Bo przecież o to chodzi, żeby zapełnić strony zdjęciami najlepiej z niedalekiej przeszłości. Chodzi przede wszystkim o zdjęcia z życia codziennego – te, które pstrykacie swoim aparatem czy smartfonem. Jeśli takich nie macie, nic nie szkodzi weźcie te, które lubicie. 
Na warsztatach postaram się przybliżyć Wam również idee tworzenia zdjęć codziennych, które można wykorzystać w PL. Potrzebnych będzie kilka zdjęć, min 3 i więcej   !!!!!  Rozmiar: 10*15 i mniejsze (7,5*7,5cm , 7,5 *10cm)  Mile widziane instagramowe zdjęcia :)

2. Dobry humor i chęci do działania.

Na warsztatach będą dostępne materiały, których sama używam do tworzenia swoich PL stron, takie jak: ecoliny, cienkopisy, stemple, tusze, alfabety, chipboardy, koszulki foliowe do PL  oraz mnóstwo papierów i tagów SODAlicious. Do dyspozycji będą również wszelkie narzędzia takie jak nożyczki, pędzle i i inne.

Czas trwania: 2h

Godz.: 13.15-15.15 (sala 5)
Cena: 80 zł

Informacje i zapisy: 

kuchta.ola@gmail.com

ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO UDZIAŁU !!!!!!!!!!!!

XOXO
Ola

No comments: