Friday, September 13, 2013

Playing at home preschool - minialbum

Hi there !!!!

Today I want to share with you my latest minialbum , created for KitsdeSomni . I was asked to make " back to school" project and i was  stuck. I had no idea what to do. I don't have any photos from my school period and my son is too young for school even for kindergaden.  And then I remebered TV program called  "home preschool", it was on TV when I was young, I was little girl then so i t was about 25 years ago :) I thought that's the solution - our family is playing now at home preschool. We are playing with my son various games, drawing, making plasticine creatures, going for a walk, riding bike, playing at playground and having a nap. Normally days looks like preschool time. I am sure that those who have kids have the same.
 So take a look at my mini and our home kindergarden :)

............................................

Hejka !!!!

Dziś chcialabym się z Wami podzielić moim nowym minialbumem, który zrobiłam dla KitsdeSomni. Poproszono mnie żebym zrobiłam jakis projekt typu "back to school" i utknęłam. Nie miałam zielonego pojęcia jak ugryźć ten temat. Nie mam żadnych zdjęc z mojego czasu szkolnego, a mój syn jest za mały na szkołe, nawet na przedszkole. I przypomniałam sobie taki program telewizyjny "domowe przedszkole", leciało to w telewizji kiedy byłam młoda. Byłam wtedy mała dziewczynką , wiec było to jakieś 25 lat temu :) I pomyśłałam sobie ze to jest rozwiązanie - nasza rodzina bawi sie teraz w domowe przedszkole. Bawimy sie z synem w różne gry, ryzujemy, malujemy, robimy ludziki z plasteliny, chodzimy na spacery, jeździmy na rowerze, bawimy sie na placu zabaw i miewamy drzemki popołudniowe. Normalne dni które wyglądaja jak przedszkole. Jestem pewna że i wy tak macie, znaczy te osoby które maja male dzieci.
Spójrzcie na moj album i nasze dmowe przedszkole.

▼▼▼

xoxo
Ola

10 comments:

we grochy said...

kocham Twoje albumy!!!! pracuję teraz nad jednym dla Sody hihi i baaaardzo mnie zainspirowałaś :) blee bluuu fuuu, nie umiem tego ubrać w słowa, wiesz o co chodzi, i hope :P ściskam ;P

olennka said...

ahahaha !!!

no to bosko wiosko - ciesze sie ogromnie ze cie zainspirowałam, i wiesz aj nol łot ju min :)
xoxo
ola

sajciastyczna said...

ależ genialny! fantastyczny i niesamowicie pozytywny!

FojAga said...

mrrrr - cudo :)

Alizia said...

Sooo cute!!!!
I like it too much!
Congrat!

Helena Xurio Arburua said...

Biziki ederra!! izigarri maite ditut argazkiak eta orrietan erabili dituzun koloreak!

olennka said...

ladies thank you so much :*
I'm realy glad that you like it !!!

alexandra s.m. said...

It's a fabulous mini Ola!
I love everything about it ;)

Belladonna said...

Cudowności!

papel de manzana said...

love it!